Konsument | Triumf marki Kresto w prestiżowym konkursie

Z przyjemnością informujemy, że Migdały prażone, solone marki Kresto zostały wyróżnione w konkursie organizowanym przez „Magazyn Życie Handlowe”, zdobywając tytuł „Przeboju FMCG 2016”.    

22

W tym roku odbyła się już 9. edycja plebiscytu „Przeboje FMCG”, która po raz kolejny wyłoniła największe sprzedażowe hity. Do konkursu zgłoszono ponad 400 produktów w 46 kategoriach.
W pierwszym etapie wyłaniania zwycięzców selekcjonerami  byli  przedstawiciele czołowych firm dystrybucyjnych w kraju,  zaś o ostatecznej liście triumfatorów zdecydowali detaliści, których preferencje zbadał instytut badawczy Millward Brown.

Organizatorzy poinformowali, że różnice między produktami, które dotarły do finału, były minimalne, dlatego tym bardziej cieszy fakt, że nasz produkt został doceniony i uhonorowany tak prestiżowym tytułem. Jesteśmy wdzięczni za docenienie naszych prażony i solonych migdałów i zapewniamy, że okazane zaufanie jest dla nas dodatkową motywacją do dalszej pracy nad udoskonalaniem naszej oferty. Oficjalne ogłoszenie wyników miało miejsce 31 maja 2016 roku w restauracji Villa Foksal w Warszawie.  Uroczystą galę poprowadził Tomasz Kammel.

Wróć