Marka Kresto po raz kolejny wzbogaca swój asortyment o nowe propozycje. Tym razem na półce pojawiają się dwa wyśmienite produkty – mieszanka orzechów oraz mix migdałów, nerkowców i całej żurawiny. Obie pozycje dostępne są w niedużych, poręcznych, 150-gramowych opakowaniach z systemem wielokrotnego zamykania.

Mieszanki orzechów zostały skomponowane tak, aby stworzyć szeroki wachlarz smakowy i odżywczy zamknięty w jednym opakowaniu. W klasycznej Mieszance orzechów znaleźć można orzechy włoskie i laskowe, migdały oraz nerkowce. Z kolei w drugiej propozycji połączone zostały migdały i nerkowce, a całość przełamano kwaskowatością żurawiny. Do ich przygotowania orzechowych nowości wyselekcjonowane zostały najlepsze gatunki bogate w różnorodne witaminy i mikroelementy. Orzechy nerkowca stanowią cenne źródło białka, a także witaminy E – opóźniającej proces starzenia się skóry, D – odpowiadającej za mocne i zdrowe zęby, A – wzmacniającej układ odpornościowy oraz K – regulującej poziom wapnia we krwi. Migdały natomiast stanowiące świetną przekąskę dla osób dbających o linię, skutecznie zapobiegają napadom głodu. Poza tym pomagają obniżyć cholesterol i złagodzić stres. Z kolei orzechy włoskie słyną z bogactwa kwasów omega, które pozytywnie wpływają na pracę mózgu, a laskowe poszczycić się mogą największymi pokładami witaminy E – witaminy młodości – spośród wszystkich orzechów. Dopełnienie stanowi bogata w witaminę C żurawina, która pozytywnie wpływa na ochronę zębów przed próchnicą, a także wspomaga wzrost dobroczynnej mikroflory jelitowej.

Tak skomponowane zestawy mieszanek orzechowych mogą stanowić pomysł na przekąskę w ciągu dnia czy dodatek do różnorodnych dań.