Oferta marki KRESTO wzbogaciła się o dwie nowe linie mixów pełnych bakaliowych pyszności: ZGRANA PACZKA oraz MIX BAKALII. Mieszanki zostały stworzone dla wszystkich, którzy cenią sobie wartościowe i naturalne produkty, a także dla osób pozostających na diecie wegańskiej. Każdy z mixów KRESTO mieści się w podręcznej 140-gramowej torebce. Poręczne opakowanie można schować do plecaka, torebki czy służbowej aktówki, a dzięki wygodnemu strunowemu zapięciu sięgać po nie w dowolnym momencie oraz swobodnie przechowywać: zarówno w domu, jak i w podróży.

ZGRANA PACZKA to 6 mieszanek bakalii na każdą okazję. Wszystkie mixy kryją w sobie zaskakujące połączenia smakowe. Znaleźć w nich można coś do chrupania, czyli najróżniejsze rodzaje orzechów, również w wersji prażonej, a także coś do delektowania się, czyli pyszne, słodkie i słodko-kwaśne owoce, takie jak żurawina, rodzynki, miechunka czy wiśnie.

Linię MIX BAKALII tworzą z kolei 2 mieszanki śniadaniowe, które znakomicie sprawdzą się jako dodatek do porannego jogurtu, owsianki, musli czy płatków. Podstawę smaku obu mixów stanowią słodkie kostki daktyli, a także delikatnie kruche migdałowe płatki. W rolach głównych zaś – do wyboru: orzeźwiająca słodko-kwaśna żurawina lub przyjemnie chrupiące nerkowce. Mieszanki śniadaniowe to produkty w pełni bezglutenowe, co poświadcza licencja w postaci przekreślonego kłosa, wydana przez Polskie Stowarzyszenie Osób z Celiakią i na Diecie Bezglutenowej.