Polityka jakości

VOG Polska Sp. z o.o. Twój mocny partner w art. spożywczych

Gwarantujemy najwyższą jakość oferowanych produktów oraz dotrzymanie wszystkich obowiązujących w Polsce przepisów prawa. Tą konsekwentną polityką firmy realizujemy naszą wizję, bycia przedsiębiorstwem odnoszącym sukcesy dzięki naszym markom oraz szczególnemu zaangażowaniu naszych pracowników. W tym celu musimy inwestować w rozwój, jak również zgrywać krótko i długoterminowe potrzeby. Podstawą dobrej pozycji na rynku jest zaufanie naszych klientów, dostawców oraz wszystkich partnerów handlowych. Certyfikowany system zarządzania bezpieczeństwem żywności HACCP, gwarantuje bezpieczeństwo produktów oraz oczekiwaną przez klientów wysoką jakość wszystkich naszych Produktów. VOG Polska Sp. z o.o. prowadzi nowoczesny zakład konfekcjonujący, produkujący 18 mln opakowań bakalii rocznie. Nowoczesny system informatyczny zapewnia wszystkim klientom w pełni elektroniczną wymianę danych.

VOG Polska Sp. z o.o. Twój mocny partner w non-food

Grupa VOG prowadzi w Hong Kongu od 1984 roku agencję zakupową dla asortymentu przemysłowego. Dzięki temu zostało podkreślone ciągle wzrastające znaczenie Dalekiego Wschodu jako istotnego źródła dla tej grupy produktów. Zadania agencji są różnorodne i wykraczają daleko poza zwykłe czynności zakupowe. Specjaliści kontrolują dostawców w miejscu produkcji i zapewniają tym samym już zawczasu najlepszą jakość importowanych produktów. VOG Polska Sp. z o.o. korzysta z tego doświadczenia i stawia na własna markę WESTSIDE w zakresie camping, sport, tekstylia, AGD i zabawki. W naszej nowej sali wystawowej prezentujemy naszym klientom cały asortyment na następny sezon.

Rozwój poprzez sukces – Historia VOG Polska Sp. z o.o.

1994 – Założenie Firmy KRESTO Polska Sp. z o.o. przez Prezesa Zarządu Krzysztofa D. Woźniaka. Marka KRESTO, w kategoriach produktów: bakalie, snaki, owoce w puszkach oraz ryż, zostaje z sukcesem wdrożona na polskim rynku artykułów spożywczych i staje się najbardziej ulubioną marką w jej segmentach.
1999 – KRESTO Polska Sp. z o.o. pozyskuje nowego właściciela: VOG AG, austriackie przedsiębiorstwo z centralno-europejską kompetencją, własnymi spółkami w 7 krajach, doświadczeniem w produkcji win i oleju jadalnego, jak również w imporcie oraz w handlu produktami spożywczymi i przemysłowymi. Inwestycja i know-how grupy VOG, umożliwiają VOG Polska Sp. z o.o. wprowadzenie nowych marek, zwiększenie obrotu oraz dalsze powiększenie udziałów w rynku.
2009 – Poprzez budowę nowego centrum logistycznego zyskuje VOG Polska Sp. z o.o. 14.500 miejsc paletowych i nowy trakt biurowy.

Hale o łącznej powierzchni powyżej 17.000 m2 z 14.500 miejsc paletowych, w systemie wysokiego składowania, 13 doków załadunkowych z licznymi miejscami do odstawiania komisjonowanych towarów, ponadto bocznica kolejowa z rampą na 10 wagonów, stoją natychmiast do dyspozycji, umożliwiając efektywną logistykę. VOG Polska Sp. z o.o. inwestycją w wysokości 30 mln PLN / ok. 8 mln EUR stawia zdecydowanie na Skierniewice, jako strategiczny punkt w centrum Polski, optymalny na działalność z siedziby firmy, aby szybko zaopatrzyć wszystkich klientów. Poprzez wprowadzenie nowoczesnych rozwiązań VOG Polska Sp. z o.o. jest dobrze przygotowana na wszelkie wyzwania w przyszłości.

Lokalizacje grupy VOG

Grupa VOG, w krajach w których posiada spółki, wiąże swoje moce zakupowe dla rynku 150 mln mieszkańców i osiąga poprzez to na międzynarodowym rynku konkurencyjne ceny.