W 11. edycji prestiżowego konkursu „Złoty Paragon – Nagroda Kupców Polskich”, linia MIX BAKALII KRESTO do jogurtu i musli otrzymała wyjątkowe wyróżnienie – Nagrodę Kolegium Redakcyjnego. Wyniki ogłoszono 20 maja 2021, a organizatorem przedsięwzięcia jest czasopismo branżowe Hurt&Detal.

Ideę konkursową stanowi nagradzanie najlepszych produktów sektora FMCG. Co roku wyłaniane są marki, cieszące się największym uznaniem wśród właścicieli i kierowników sklepów z całej Polski. Nagrody otrzymują te produkty i usługi, dzięki którym Kupcy mogą osiągać wysokie przychody, co bezpośrednio przekłada się na rozwijanie krajowego handlu detalicznego.

Zgodnie z tradycją, Kolegium Redakcyjne miesięcznika Hurt&Detal co roku wyłania produkty
i linie produktowe, zasługujące na szczególną uwagę. Otrzymane wyróżnienie jest dla nas dużym zaszczytem i dowodem na to, że MIX BAKALII KRESTO do jogurtu i musli nie tylko trafia w gusta konsumentów, ale też jest odpowiedzią na potrzeby zmieniającego się rynku. Cieszymy się, że nasze zaangażowanie w tworzenie spójnej marki zostało dostrzeżone i docenione przez zespół ekspertów, doskonale znających specyfikę branży
– mówi Jakub Ziemkowski, terenowy Kierownik Sprzedaży VOG Polska Sp. z o.o.

Linia MIX BAKALII KRESTO do jogurtu i musli to propozycja stworzona z myślą o osobach, które prowadzą dynamiczny tryb życia, a jednocześnie chcą zdrowo się odżywiać.

Śniadanie powinno dostarczyć energii do działania, pobudzić aktywność i wzmocnić koncentrację. Jednak wiele osób rano nie ma zbyt wiele czasu na szykowanie posiłku. Dlatego opracowaliśmy linię MIX BAKALII KRESTO do jogurtu i musli – są to gotowe mieszanki, których bazę stanowią słodkie kostki daktyli oraz delikatne płatki migdałowe, połączone z chrupiącymi orzechami nerkowca lub orzeźwiającą żurawiną. Kompozycję wystarczy dodać do ulubionego jogurtu lub musli, by cieszyć się pożywnym i pysznym śniadaniem – podkreśla Jakub Ziemkowski.

Zaletą produktu jest poręczne, 140-gramowe opakowanie, które wygodnie można schować do torebki, szkolnego plecaka lub biurowego nesesera. Dzięki temu w ciągu aktywnego dnia wygodna i zdrowa przekąska jest w zasięgu ręki.