Już po raz dziesiąty rozdane zostały prestiżowe statuetki „Złoty Paragon – Nagroda Kupców Polskich”. Właściciele, kierownicy sklepów spożywczo-przemysłowych z całej Polski, a także czytelnicy miesięcznika Hurt & Detal, jak co roku oddawali swoje głosy na produkty, które znacząco wpłynęły na rozwój handlu detalicznego w Polsce. W gronie zwycięzców i tym razem znalazła się firma VOG Polska Sp. z o.o., której przyznano wyróżnienie, aż w dwóch kategoriach.

W plebiscycie organizowanym corocznie przez miesięcznik Hurt & Detal, w 64 kategoriach wybierane są produkty, które w sposób szczególny wpływają na rozwój handlu detalicznego w Polsce i pozwalają uzyskiwać najlepsze wyniki ze sprzedaży. Firma VOG Polska Sp. z o.o. już od kilku lat plasuje się w gronie zwycięzców i otrzymuje wyróżnienie za swój sztandarowy produkt olej rzepakowy Rapso. Nie inaczej było i w tym roku, gdyż Rapso ponownie wyróżniony został w kategorii Oleje. To jednak nie jedyny sukces na koncie VOG Polska. Miłą niespodzianką okazało się również wyróżnienie w kategorii Przekąski słone dla Kresto Migdałów prażonych solonych (100g).

Tegoroczny plebiscyt „Złoty Paragon – Nagroda Kupców Polskich” jest dla nas podwójnie ważny. Jesteśmy dumni, że olej Rapso już po raz kolejny wyróżniony został tym prestiżowym tytułem. To dla nas wyraz ogromnego zaufania konsumentów, a jednocześnie wyjątkowa rekomendacja. Ogromnym zaskoczeniem jest również fakt, że konsumenci docenili też naszą nowość z obszaru bakalii – Kresto Migdały prażone solone. Stanowi to potwierdzenie, że konsumencie wybierają coraz bardziej świadomie i stawiają na jakość produktów – mówi Jakub Ziemkowski VOG Polska.