Linia ZGRANA PACZKA poszerzyła się o nową, kieszonkową gramaturę – 35 g. Poręczne, niewielkie opakowanie idealnie mieści się w kieszeni spodni, marynarki czy plecaka, umożliwiając sięgnięcie po zdrową przekąskę w dowolnym momencie aktywnego dnia.

ZGRANA PACZKA to 5 bakaliowych mieszanek na każdą okazję. MIX ŻURAWINA I ORZECHY jest doskonałą przekąską m.in. dla osób podróżujących, a MIX ORZECHÓW to idealne dopełnienie towarzyskich spotkań każdej zgranej ekipy. Tradycyjna MIESZANKA STUDENCKA może być wsparciem w ciągu dnia pełnego nauki, natomiast MIESZANKA STUDENCKA Z ŻURAWINĄ stanowi znakomitą opcję na imprezę. MIX ORZECHÓW PRAŻONYCH z powodzeniem zastąpi popcorn czy chipsy w trakcie oglądania emocjonującego meczu.

ZGRANA PACZKA to pomysł na zdrową przekąskę w każdej sytuacji, a dwie gramatury – 140g i 35g – umożliwiają dostosowanie wielkości opakowania do wielkości towarzyskiego grona.

Przeczytaj podobne
ZGRANA PACZKA – nowa linia w ofercie KRESTO

Linia ZGRANA PACZKA poszerzyła się o nową, kieszonkową gramaturę – 35g. Poręczne, niewielkie opakowanie idealnie mieści się w kieszeni spodni, marynarki czy plecaka, umożliwiając sięgnięcie po zdrową przekąskę w dowolnym momencie aktywnego dnia.