ZGRANA PACZKA – nowa linia w ofercie KRESTO – to 6 mieszanek bakalii na każdą okazję. Wszystkie mixy kryją w sobie zaskakujące połączenia smakowe. Znaleźć w nich można coś do chrupania, czyli różne rodzaje orzechów, również w wersji prażonej, a także coś do delektowania się, czyli pyszne, słodkie i słodko-kwaśne owoce, takie jak żurawina, rodzynki, miechunka czy wiśnie.

W skład linii wchodzą: mieszanka studencka z żurawiną, mieszanka studencka, mix orzechów prażonych, mix orzechów, mix owoców suszonych, MIX żurawiny i orzechów.

Każda z 6 nowych mieszanek KRESTO jest gotowa od razu do spożycia i mieści się w podręcznej, 140-gramowej torebce. Poręczne opakowanie można wygodnie schować do plecaka, torebki czy służbowej aktówki.

Produkty z linii ZGRANA PACZKA to mixy idealne na każdą okazję, odpowiednie dla wszystkich, którzy cenią sobie wartościowe i naturalne produkty, a także dla osób pozostających na diecie wegańskiej.

Przeczytaj podobne
MIX BAKALII KRESTO – sposób na pożywne śniadanie

ZGRANA PACZKA – nowa linia w ofercie KRESTO – to 6 mieszanek bakalii na każdą okazję. Wszystkie mixy kryją w sobie zaskakujące połączenia smakowe. Znaleźć w nich można coś do chrupania, czyli różne rodzaje orzechów, również w wersji prażonej, a także coś do delektowania się, czyli pyszne, słodkie i słodko-kwaśne owoce, takie jak żurawina, rodzynki, miechunka czy wiśnie.