26 maja 2022 roku w Teatrze Kamienica w Warszawie odbyła się uroczysta gala, wieńcząca 12 edycję konkursu „Złoty Paragon – Nagroda Kupców Polskich 2022”. W ścisłym gronie laureatów znalazły się aż 2 produkty z szerokiego portfolio marek VOG. Wyróżnienie w kategorii „Przekąski słone” otrzymał KRESTO MIX orzechów prażonych solonych 140g, zaś w kategorii „Oleje” uznanie jury zdobył olej rzepakowy Rapso 0,75 l.

W corocznym konkursie jury stanowią właściciele sklepów, którzy dostarczają produkty konsumentom i bardzo dobrze znają ich upodobania oraz potrzeby zakupowe. Głosowanie odbywa się poprzez wskazanie przez sklepikarzy 3 najlepiej sprzedających się produktów w poszczególnych kategoriach, a głosy są podliczane przez renomowaną agencję badawczą Kantar. Tegoroczne wyniki badań wskazują, że świadomi konsumenci cenią smak i jakość a KRESTO MIX orzechów prażonych solonych oraz olej rzepakowy RAPSO to pozycja, którą warto z dumą eksponować na sklepowej półce.

RAPSO powstaje ze starannie wyselekcjonowanych ziaren, z upraw wolnych od GMO. To 100% czysty, uniwersalny olej rzepakowy – bezwonny, pozbawiony wyraźnego smaku i pełen dobroczynnych składników, jak kwasy oleinowe (60%) i kwas linolenowy (30%). RAPSO doskonale nadaje się zarówno do sałatek, jak i do dań pieczonych, smażonych czy duszonych. Jego atutem jest wysoki punkt dymienia, co oznacza, że przy kontakcie z wysoką temperaturą nie wydzielają się szkodliwe substancje.

Z kolei KRESTO MIX orzechów prażonych solonych to optymalna przekąska dla kibica i nie tylko. Mocno chrupiące orzechy (ziemne, laskowe i nerkowca) idealnie komponują się
z prażonymi migdałami, stanowiąc idealne uzupełnienie emocjonujących chwil, spędzanych w gronie rodziny oraz przyjaciół. Zaletą mieszanki jest poręczne, 140-gramowe opakowanie i naturalny skład bez konserwantów czy sztucznych dodatków.

Ogłoszenie wyników konkursu „Złoty Paragon – Nagroda Kupców Polskich” po raz pierwszy zostało połączone z Galą Liderów Rynku FMCG i Handlu. Dzięki temu wydarzenie wzbogaciły cenne merytorycznie wystąpienia ekspertów rynkowych z różnych kategorii.

Przeczytaj podobne
Olej Rapso laureatem konkursu „Złoty Paragon – Nagroda Kupców Polskich”

26 maja 2022 roku w Teatrze Kamienica w Warszawie odbyła się uroczysta gala, wieńcząca 12 edycję konkursu „Złoty Paragon – Nagroda Kupców Polskich 2022”. W ścisłym gronie laureatów w kategorii „Oleje” uznanie jury zdobył olej rzepakowy RAPSO 0,75 l.

VOG Polska z podwójnym wyróżnieniem „Złoty Paragon – Nagroda Kupców Polskich”

26 maja 2022 roku w Teatrze Kamienica w Warszawie odbyła się uroczysta gala, wieńcząca 12 edycję konkursu „Złoty Paragon – Nagroda Kupców Polskich 2022”. W ścisłym gronie laureatów w kategorii „Oleje” uznanie jury zdobył olej rzepakowy RAPSO 0,75 l.